Czy to Twoja firma?

Zolmot Energia J.B. Zielińscy sp.j. praca

Kostrzyn nad Odrą
Zolmot Energia J.B. Zielińscy sp.j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Zolmot Energia J.B. Zielińscy sp.j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zolmot Energia J.B. Zielińscy sp.j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zolmot Energia J.B. Zielińscy sp.j. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Serwisu / Elektryk / Automatyk

    Zolmot Energia J.B. Zielińscy sp.j.
    • Poznań
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Twój zakres obowiązków

      • instalowanie systemów zasilania gwarantowanego,
      • wykonywanie przeglądów i konserwacji maszyn, urządzeń i narzędzi,
      • reakcję na zgłoszone awarie,
      • doradztwo techniczne,
      • tworzenie dokumentacji dotyczącej instalowanych urządzeń,
      • prefabrykacja szaf elektrycznych i automatyki dla urządzeń zasilania gwarantowanego,

      Nasze wymagania

      • wykształcenie techniczne elektryczne, elektromechaniczne lub pokrewne,
      • umiejętność czytania rysunków technicznych,
      • posiadanie prawa jazdy kategorii B,
      • dociekliwość i ciekawość podczas analizowania problemów technicznych,
      • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków,
      • znajomość oprogramowania MS Office,
      • znajomość oprogramowania CAD (AutoCAD, BricsCAD lub inne).
      • znajomość budowy silników będzie dodatkowym atutem

      To oferujemy

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • narzędzia niezbędne do pracy (telefon komórkowy, laptop z oprogramowaniem),
      • dodatkowe ubezpieczenie na życie,
      • nagrody uznaniowe,
      • pracę przy realizacji ciekawych projektów,
      • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań,
      • możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych kompetencji w dziedzinie mechaniki, elektryki i automatyki.

Pracodawcy w Kostrzynie nad Odrą