Czy to Twoja firma?

HUMAN CAPITAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Włocławek
HUMAN CAPITAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy HUMAN CAPITAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca HUMAN CAPITAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca HUMAN CAPITAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Czynności produkcyjne, monterskie, logistyczne, konfekcyjne rue69/0134-69/23

    HUMAN CAPITAL SERVICES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prostych czynności produkcyjnych przy produkcji technologii sanitarnej (spłuczek, stelaży do wc, umywalek oraz bidetów), montowanie elementów przy linii produkcyjnej, pakowanie elementów, komponentów niezbędnych przy linii produkcyjnej i ich uzupełnianie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: brak wymagań w zakresie wykształcenia i doświadczenia; system pracy: 06-18, 18-06 lub 06-14, 14-22, 22-06 w zależności od zleceń; wymiar czasu pracy: nie mniej niż 38,5 godzin tygodniowo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - czasowe ze stawką godzinową

Pracodawcy w Włocławku