Czy to Twoja firma?

BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Dębica
DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE
BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Księgowa/księgowy

    BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Dębica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa
  • Asystent/asystentka

    • Dębica
    Wygasa
  • Sekretarka/sekretarz

    • Dębica
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Młodszy księgowy

    Merkury Market
    • Krosno
    Dodana

BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIURO RACHUNKOWE IWONA MAZUR SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Dębica
    • Zakres obowiązków

      Układanie, weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym.
      Wprowadzanie, księgowanie dokumentów w programie księgowym.
      Archiwizacja dokumentów. Sporządzanie pism. Obsługa urządzeń biurowych.
      Numerowanie dokumentów w PKPiR oraz KH.
      Przygotowywanie i wysyłanie korespondencji.
      Rozliczanie delegacji.
      Pozostałe prace biurowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Mile widziany status ucznia /studenta. Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność. Dyspozycyjność i zaangażowanie w realizację wytyczonych celów. Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN

Pracodawcy w Dębicy