Czy to Twoja firma?

Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik praca

Wadowice
Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik

Praca alert - powiadomienia

Praca Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik

  • Kucharz

    Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Szef Kuchni

    SalesHR
    • 12 000-14 000 zł / mies.
    • Dąbrowa Tarnowska
    Polecana
    Dodana

    SalesHR
    • Tarnów
    Polecana
    Dodana
  • Kucharz

    Krzysztof Bursa Sigma
    • 29-35 zł / godz.
    • Kraków
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana

Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Wadowice
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Porządkowanie pomieszczeń restauracji dbanie o wizerunek wewnętrzny i zewnętrzny.Umowa na okres próbny na 3 m-ce z możliwością przedłużenia. Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 9:00- 17:00 na pół etatu (godziny pracy do ustalenia). Kontakt z pracodawcą osobisty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym nr 602 666 837.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, chęć do pracy, komunikatywność, dyspozycyjność, praca w zespole.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wadowicach