Czy to Twoja firma?

KOMA OIL STACJA PALIW KOZAK KRZYSZTOF MADEJEK JAN SPÓŁKA JAWNA praca

Lublin
KOMA OIL STACJA PALIW KOZAK KRZYSZTOF MADEJEK JAN SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy KOMA OIL STACJA PALIW KOZAK KRZYSZTOF MADEJEK JAN SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOMA OIL STACJA PALIW KOZAK KRZYSZTOF MADEJEK JAN SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KOMA OIL STACJA PALIW KOZAK KRZYSZTOF MADEJEK JAN SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KOMA OIL STACJA PALIW KOZAK KRZYSZTOF MADEJEK JAN SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w stacji paliw

    KOMA OIL STACJA PALIW KOZAK KRZYSZTOF MADEJEK JAN SPÓŁKA JAWNA
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż, obsługa Klienta, prace porządkowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie