Czy to Twoja firma?

MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. WARSZAWA III SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Warszawa
MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. WARSZAWA III SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy inne zarządzanie / dyrekcja logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. WARSZAWA III SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. WARSZAWA III SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. WARSZAWA III SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. WARSZAWA III SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Praktykant/ka w Dziale Logistyki

    MEDIA MARKT POLSKA SP. Z O.O. WARSZAWA III SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Warszawa
    • umowa o pracę

      80963

      Obowiązki

      • Przygotowywanie zestawień i analiz
      • Analiza, weryfikacja raportów oraz wizualizacja danych
      • Komunikacja ze sklepami i przewoźnikami
      • Współpraca z zespołem transportu

      Wymagania

      • Posiadasz status studenta
      • Dobrze organizujesz pracę własną, efektywnie współpracujesz w zespole
      • Dobrze znasz MS Excel
      • Posiadasz wysokie zdolności analityczne
      • Interesujesz się nowinkami technologicznymi i elektroniką użytkową
      • Znasz język angielski na poziomie średniozaawansowanym
      • Jesteś dostępny do pracy w ramach 40 godzin w tygodniu w czasie trzymiesięcznych praktyk (od lipca do końca września)

      Oferujemy

      • Premie za wyniki
      • Dedykowane szkolenia oraz możliwości rozwoju
      • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe
      • Karta sportowa lub żywieniowa do wyboru
      • Kompleksowe wdrożenie i dedykowany Buddy
      • Fajny zespół

      Źródło: Media Markt/Praca

  • Sprzedawca

    • Warszawa
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa klienta
      - wystawianie zleceń
      - dbanie o porządek na hali sprzedaży
      - obsługa komputera

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: Wymaagnia: wykształcenie średnie. Obowiązki: - obsługa klienta - wystawianie zleceń - dbanie o porządek na hali sprzedaży - obsługa komputera [Zgłoszenia: 22 573 01 00, jeznachk@mediamarkt.pl, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: *Możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie