Czy to Twoja firma?

PPH IMPORT-EKSPORT Jan Krochmal praca

Twardogóra
PPH IMPORT-EKSPORT Jan Krochmal najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy PPH IMPORT-EKSPORT Jan Krochmal

Praca alert - powiadomienia

Praca PPH IMPORT-EKSPORT Jan Krochmal

  • Krawcowa

    PPH IMPORT-EKSPORT Jan Krochmal
    • Twardogóra
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PPH IMPORT-EKSPORT Jan Krochmal poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PPH IMPORT-EKSPORT Jan Krochmal - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c

    • Zakres obowiązków

      Kierowca w transposcie krajowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C, Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Twardogórze