Hotel Czarny Potok Resort & SPA zatrudni Panie Pokojowe

Hotel "Czarny Potok Resort & SPA"
  • Krynica-Zdrój, małopolskie pow. nowosądecki

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

" Czterogwiazdkowy Hotel "Czarny Potok Resort & SPA" w Krynicy Zdrój poszukuje kandydatów na stanowisko : POKOJOWA

Kluczowe obowiązki:
Pokojowa/y będzie odpowiedzialna/y za pomoc w zapewnieniu higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych i pomieszczeniach ogólnodostępnych zgodnie z wymogami i standardami hotelu

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
- dobre zdrowie i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych
- bardzo dobra organizacja pracy własnej
- dokładność i sumienność
- wysoka kultura osobista
- dyspozycyjność
- aktualna książeczka sanitarna

Oferujemy

pracę na umowę zlecenie, możliwość rozpoczęcia kariery w jednym z najlepszych hoteli w Krynicy Zdrój oraz w Polsce
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV z dopiskiem :
" Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)