Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 02.06.2024

SZWEDZKI - wsparcie działu w Banku

PMSolutions
  • Łódź, łódzkie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

SZWEDZKI – Wsparcie działu w Banku

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Miejsce pracy Łódź (płacimy za relokację)

Przeprowadzimy szkolenia i przygotujemy Ciebie do pracy w Banku

U nas nie ma okresu próbnego – gwarantujemy umowę o pracę

Zapraszamy kandydatów:

ze znajomością języka szwedzkiego min.B2/C1

oraz ze znajomością języka angielskiego – min B1/B2

ZADANIA:

sprawdzanie dokumentacji i weryfikowanie wniosków w języku szwedzkim

uzupełnianie danych w systemie w dziale wniosków, lokat, wewnętrznej bankowości

Zapraszamy do przesłania CV na @

w tytule „ SZWEDZKI- Łódź”

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Jeżeli chcecie Państwo, by wasze dane były wykorzystane w tym i kolejnych procesach rekrutacyjnych , prosimy o zamieszczenie klauzuli zgody.

Visa