• Lubliniec, śląskie pow. lubliniecki

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: Automatyka, Elektronika, Robotyka, Mechatronika lub pokrewne
  • Inne wymagania: Wykształcenie technicze min. średnie.
    Kierunek/Specjalność: Automatyka, Elektronika, Robotyka, Mechatronika lub pokrewne.
    Doświadczenie zawodowe: minimum 3 letnie doświadczenie w Dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej.
    Uprawnienia/Umiejętności:
    - Znajomość sterowników PLC z rodziny Siemens, ABB lub inne,
    - Znajomość systemów HMI/SCADA,
    - Dobra znajomość schematów elektrycznych i rysunku technicznego,
    - Uprawnienia SEP do 1kV,
    - Umiejętność parametryzowania falowników,
    - Znajomość obsługi komputera (MS Office AutoCad),
    - Wiedza teoretyczna z zakresu automatyki, pneumatyki i/lub elektryki.
    Język angielski - mile widziany, poziom znajomości: podstawowy, komunikatywny.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do ustalenia - zależy od doświadczenia.
    Pierwsza umowa na okres próbny na 3 miesiące, druga umowa na czas określony, docelowo na czas nieokreślony.
    Godziny pracy: 6-14, 14-22 od poniedziałku do piątku.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 miesiące temu)