Elektromechanik maszyn obróbki skrawaniem

  • Lubliniec, śląskie pow. lubliniecki

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, kierunek: Elektromechanik maszyn obróbki skrawaniem
  • Inne wymagania: Wykształcenie: średnie techniczne, kierunek: Elektromechanik maszyn obróbki skrawaniem. Doświadczenie zawodowe: w dziale utrzymania ruchu na stanowisku: Elektromechanika maszyn obróbki skrawaniem. Znajomość konwencjonalnych i CNC maszyn i urządzeń obróbki skrawaniem. Praktyczna znajomość zagadnień elektryki, hydrauliki, mechaniki oraz pneumatyki. Uprawnienia SEP do 1kV, znajomość układów sterowania obrabiarek CNC (obróbka skrawaniem) preferowany Fanuc, Heidenhain, Sinumerik. J.angielski: poziom znajomości: podstawowy, komunikatywny- mile widziane.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie do uzgodnienia- zależy od doświadczenia.
    I umowa na okres próbny;
    II umowa na czas określony;
    Docelowa umowa na czas nieokreślony.
    Praca od poniedziałku do piątku od 6:00-14:00, 14:00-22:00.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 miesiące temu)