• praca regionalna

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

Przedstawiciel Handlowy

Firma WC TRON sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. łódzkie

Zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż usług firmy;
  • realizacja planów sprzedażowych;
  • pozyskiwanie nowych klientów/kontrahentów;
  • dobór odpowiedniego sprzętu zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta;
  • prowadzenie negocjacji handlowych;
  • organizacja spotkań biznesowych;
  • tworzenie i kalkulacja ofert handlowych;
  • rozbudowywanie bazy klientów.

Wymagania

  • doświadczenie przy obsłudze i pozyskiwaniu klientów;
  • znajomość branży – mile widziana;
  • pozytywne nastawienie;
  • znajomość pakietu MS Office;
  • wysoka kultura osobista, sumienność, odpowiedzialność;
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • zdolności organizacyjne i umiejętność organizowania pracy własnej.

Oferujemy

  • umowę o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • karta MultiSport;
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;
  • prywatną opieka zdrowotna;
  • pakiet ubezpieczeń;
  • dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Administratorem danych osobowych jest WCTRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-406 Wrocław wyb. Juliusza Słowackiego 9, NIP: 8992863500. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez WCTRON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-406 Wrocław wyb. Juliusza Słowackiego 9, NIP: 8992863500 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)