Monter/Konserwator reklam/Operator zwyżki

  • Świętochłowice, śląskie pow. Świętochłowice

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Firma FIRMA P-U-H EFEKT KRÓLICKI ANDRZEJ poszukuje pracownika na stanowisko monter/konserwator reklam/operator zwyżki.

Zakres obowiązków

  • Montaż reklam

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność kierowania grupą
  • Umiejętność posługiwania się elektro-narzędziami
  • Mile widziane uprawnienia SEP
  • Znajomość komputera

Oferujemy

Więcej szczegółów pod telefonem 501-190-250.

  • Administratorem danych osobowych jest FIRMA PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWA EFEKT KRÓLICKI ANDRZEJ 41-600 Świętochłowice Polna 59, NIP: 5771096182. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: FIRMĘ PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWĄ EFEKT KRÓLICKI ANDRZEJ 41-600 Świętochłowice Polna 59, NIP: 5771096182 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 17 dni temu)