Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 28.05.2024

Referent ds. administracyjno-biurowych

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Poddębicach
  • Poddębice, łódzkie pow. poddębicki

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w siedzibie urzędu, miejsce pracy: budynek Starostwa Powiatowego w Poddębicach, ul. Łęczycka 16, oświetlenie pomieszczenia biurowego: naturalne i sztuczne, obsługa urządzeń biurowych niezbednych do wykonywania pracy

  • prowadzenie ewidencji i rejestrów wymaganych przepisami
  • przyjmowanie zawiadomień o zakończeniach budowy
  • przyjmowanie wniosków o uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie obiektów budowlanych
  • obsługa kancelarii urzędu
  • prowadzenie sprawozdawczości statystycznej i merytorycznej
  • współpraca z innymi organami wyspecjalizowanymi oraz urzędami
  • prowadzenie archiwum zakładowego i archiwizacja dokumentów
  • doraźne roznoszenie dokumentów
  • pozostałe prace biurowe
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w pracy w nadzorze budowlanym
  • odbyty staż w jednostkach nadzoru budowlanego
  • praca w jednostkach nadzoru budowlanego
  • posiadanie prawa jazdy

Visa