• Kaźmierz, wielkopolskie pow. szamotulski

Specjalista ds. finansów

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
  • Uprawnienia: wymagane doświadczenie w księgowości 3 lata,dyspozycyjność,dobra organizacja czasu pracy,umiejętność pracy pod presją czasu,zaangażowanie w pracę ,Umiejętność pracy w zespole
  • Inne wymagania: - wykształcenie minimum średnie kierunkowe,
    - umiejętność efektywnego wykorzystywania czas,
    - dynamizm w działaniu,
    - umowa na okres próbny, kolejna na czas określony lub nieokreślony,
    - wysokość wynagrodzenia brutto 5.100,00 miesięcznie lub 30,00zł/h,
    - pozostałe warunki pracy do uzgodnienia w zależności od umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych kandydata/kandydatki

    MILE WIDZIANY STUDENT !
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 100 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)