Pracownik ds. opracowywania wniosków i pozyskiwania dla klientów dofinansowań z programów oze

  • Straszyn, pomorskie pow. gdański

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: solidność, skrupulatność, zorganizowanie, zaangażowanie. Mile widziane doświadczenie oraz wiedza z programów OZE.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje udostępnianie miejsca do pracy i spotkań z klientami, wsparcie w zakresie wycen, doborów urządzeń, doszkolenie techniczne w zakresie wycen oraz służy pomocą w innych sprawach. Wynagrodzenie + prowizja od skutecznie przeprocedowanych wniosków, zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy współpracy poprzez posiadanie własnej działalności gospodarczej.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)