LIDER ZESPOŁU W DZIALE JAKOŚCI

HR TEAM
  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

Inżynier

Umowa o pracę

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: LIDER ZESPOŁU

Miejscowość : DĄBROWA GÓNICZA

Specyfikacja zakładu: Automotiv (produkcja elementów do samochodów)

Wymagania

mile widziane doświadczenie w kontroli jakości

mile widziane doświadczenie w zarządzaniu kadrą/zespołem

dobra znajomość obsługi komputera i podstawowych programów komputerowych

dyspozycyjność i swobodny dojazd we własnym zakresie

dobry wzrok

gotowość do nadgodzin w razie zapotrzebowania

Zakres obowiązków:

Dbałość o standardy pracy całego zespołu

Tworzenie raportów, etykiet, dokumentacji

Zarządzanie czasem i organizacją pracy kontrolerów jakości

Szkolenie w zakresie Kontroli Jakości

Weryfikowanie pracy zespołu

Współpraca z innymi działami oraz Koordynatorem

Rozwiązywanie aktualnych problemów

Oferujemy

Wynagrodzenie: 28,95 zł/h brutto (podwyżka po okresie próbnym)

System pracy: 3 zmiany (pon-pt)

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)