Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 27.05.2024

Inspektor w Kancelarii Tajnej Wydziału Bezpieczeństwa Informacji Komendy Miejskiej Policji w Gdyni

Komenda Miejska Policji w Gdyni
  • Gdynia, pomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca w siedzibie urzędu. Praca biurowa przy komputerze, praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym. Praca wymaga przemieszczania się w budynku. Budynek wyposażony w windę.

  • czynności związane z ochroną danych osobowych w KMP w Gdyni;
  • prowadzenie ewidencji zaświadczeń dot. Krajowego Systemu Informacji;
  • wykonywanie zadań dotyczących doraźnego zastępstwa pracowników Kancelarii Tajnej.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 miesiąc doświadczenia zawodowego w pracy biurowej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

Visa