• Gdańsk, pomorskie

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne
  • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: wykształcenie techniczne kierunkowe, umiejętność serwisowania i konfigurowania systemów BMS oraz usterek układów automatyki. Znajomość diagnostyki, budowy i obsługi sterowników PLC oraz układów automatyki przemysłowej, elektrycznej AKPiA, automatyki do HVAC, umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznych, samodzielność wykonywania diagnostyki maszyn i urządzeń, umiejętność pracy w zespole i analitycznego myślenia, dokładność, cierpliwość, odpowiedzialność, dyspozycyjność oraz prawo jazdy kat. B. Mile widziana znajomość programowania PLC i HMI oraz uprawnienia SEP.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 267 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia kandydata. Pracodawca oferuje: stabilną pracę, szansę pracy na największych obiektach w Polsce, o strategicznym znaczeniu dla kraju, stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny system premiowy, dobrą atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu, szansę na rozwój poprzez szkolenia pozyskanie nowych umiejętności i kompetencji potwierdzonych certyfikatami (m.in. SEP, UDT, CNBOP, certyfikaty producentów urządzeń), możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i programu MultiSport oraz niezbędne narzędzia pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)