• Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier budowy

Umowa zlecenie, kontrakt b2b

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Abakon Budowa Domów od 2002r. buduje domy z ekologicznych i trwałych prefabrykatów keramzytowych. Działamy na terenie całego kraju i poza jego granicami. W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika do działu wykonawczego.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie uzgodnień z inwestorami dotyczących projektów budynków jednorodzinnych
  • zlecanie opracowania Opinii Geotechnicznych,
  • zlecanie opracowania Projektów Technicznych do współpracującego biura projektowego,
  • koordynacja, kontrola postępu i odbiór zleconych Projektów Technicznych,
  • współpraca z biurem projektowym, projektantami branżowymi,
  • weryfikacja przyjętych założeń oraz rozwiązań projektowych,

Wymagania

  • wykształcenia kierunkowego budowlanego lub architektonicznego (lub w trakcie),
  • odpowiedzialności i konsekwencji w działaniu,
  • znajomości programu typu „Cad” (istnieje możliwość przeszkolenia),
  • otwartości w kontaktach,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • komunikatywności, samodzielności, punktualności,
  • doświadczenia w pracy w biurze projektowym (mile widziane).

Oferujemy

  • możliwość współudziału w tworzeniu Projektów Technicznych,
  • przeszkolenie w zakresie obowiązków,
  • elastyczne godziny pracy,
  • możliwość zaznajomienia się z prowadzeniem procesu budowlanego,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego pozwalającego na uzyskanie uprawnień budowlanych,
  • możliwość zwiększenia wysokości wynagrodzenia uzależnione od efektywności,
  • imprezy integracyjne, grille, wigilie firmowe, itp.,
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie albo w oparciu o umowę typu B2B.
  • Administratorem danych osobowych jest ABAKON Sp. z o.o. Sp. Komandytowa 43-300 Bielsko-Biała ul.Wyzwolenia 49 A, NIP: 937-26-49-782. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
    osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez ABAKON Sp. z o.o.
    spółka komandytowa (ul. Wyzwolenia 49a, 43-300 Bielsko-Biała ), w celu realizacji procesu rekrutacji.
    Ponadto, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ABAKON Sp. z o.o. spółka
    komandytowa w Bielsku-Białej również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych."
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)