Randstad Polska Sp. z o.o.

Stażysta/tka w dziale rekrutacji

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. HR

Umowa zlecenie

Pełny etat

Praktykant/stażysta

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Szukasz przyjaznego miejsca pracy i szansy na zdobycie pierwszego doświadczenia w rekrutacji? Jesteśmy tu dla Ciebie! :)

Dołącz do zespołu Delivery w Randstad Professional Talent Solutions.

Zakres obowiązków

Jako stażysta będziesz częścią zespołu Delivery, co oznacza to że będziesz mieć styczność z różnorodnymi rekrutacjami. A Twoje zadania będą obejmowały:

  • aktywnie poszukiwania kandydatów w różnorodnych źródłach
  • prowadzenie rozmów z kandydatami (także w języku angielskim)
  • dopasowywanie profili kandydatów do otwartych projektów rekrutacyjnych
  • współpraca z różnymi osobami z wewnętrz organizacji - Twoim zespołem i innymi zespołami
  • bieżąca praca na systemie rekrutacyjnym, w celu aktualizowania informacji, dodawania notatek, zmianie statusu kandydatów itp.
  • dbanie o candidate experience kandydatów na każdym etapie rekrutacji

Wymagania

  • chęci zdobycia pierwszych doświadczeń w świecie HR
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego umożliwiającej wykorzystywanie w pracy
  • pełnej dostępności czasowej od poniedziałku do piątku w ramach godzin 8-16 lub 9-17 na cały okres trwania stażu
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • pierwsze doświadczenia zawodowe - mile widziane
  • skrupulatności oraz kreatywności w działaniu

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na 6 miesięcy - z szansą na przedłużenie współpracy
  • staż w pełnym wymiarze czasu - 40h od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie godzinowe 27,70 zł/godz od lipca 28,10 zł/godz
  • staż w trybie hybrydowym
  • dobrą lokalizację biura - al. Jerozolimskie 134 - dojedziesz pociągiem lub autobusem z metra Politechnika / Centrum
  • w naszym biurze czeka na Ciebie wspólna przestrzeń czy mniejsze salki na spotkania/rozmowy
  • dobra kawa z ekspresu z możliwością mleka normalnego, bez laktozy lub owsianego
  • możliwość opieki medycznej, karty sportowej
  • dostęp do platformy Legimi (e-booki)
  • możliwość pracy z językiem angielskim
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)