• Tarnów, małopolskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na stanowisku operator Fiber lasera, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, precyzja i dokładność w wykonywaniu obróbki, z uwzględnieniem tolerancji, zdolność do rozwiązywania problemów i szybkiego podejmowania decyzji w przypadku awarii lub nieprawidłowości w procesie obróbki, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, ze zdolnością do współpracy z innymi technologami obróbki CNC i operatorami produkcji, skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji i raportowaniu wykonanych operacji, chęć do ciągłego doskonaleniu umiejętności i zdobywania wiedzy z zakresu nowych technologii wykorzystywanych narzędzi, wykształcenie bez znaczenia. Praca w Tarnowie od pon. - pt. w godz. 8.00-16.00. Wynagrodzenie 4 242 zł brutto. Pracodawca oferuje: dofinansowania do posiłków, spotkania integracyjne, laptop + telefon służbowy. Kontakt: TINSMITH&INSULATION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Do Huty 31, 33-100 Tarnów, wcześniejszy kontakt telefoniczny 570 010 423, CV należy przesyłać na adres e-mail: l.bujak@tinsmith-insulation.com
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)