Szukamy Pracownika do Wykończeń Mieszkań - Wrocław

Tamaka Investments sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma wykończeniowo - remontowa z wieloletnim doświadczeniem poszukuje pracownika do wykończeń mieszkań na pełny etat. Jeśli jesteś osobą sumienną, dokładną i lubisz pracę w dynamicznym zespole, dołącz do naszego zgranego teamu!

Obowiązki:
Wykonywanie prac wykończeniowych w mieszkaniach zgodnie z projektem i zaplanowanymi harmonogramami
Montaż podłóg, malowanie, tapetowanie, układanie glazury

Wymagania

Preferowane doświadczenie w wykończeniach wnętrz - nie jest to jednak warunek konieczny
Umiejętność samodzielnego wykonywania powierzonych zadań
Sumienność, dbałość o szczegóły i terminowość
Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na pełen etat
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Pracę w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym i profesjonalnym zespole
Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie krótkiej informacji o sobie na adres email: @ lub kontakt telefoniczny pod numerem .

Liczymy na szybką reakcję i z niecierpliwością czekamy na kandydatury!

Miejsce pracy: Wrocław
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)