OPERATORZY WÓZKÓW WIDŁOWYCH

FullJob
  • Kraków, małopolskie

Magazynier

Umowa zlecenie

FullJob, dynamicznie rozwijająca się agencja HR z siedzibą w Krakowie, poszukuje dla Klienta kandydatów na stanowisko Operatorów wózków widłowych. Dołącz do naszego zespołu i rozpocznij pracę stałą w oparciu o umowę zlecenie. Oferujemy wynagrodzenie od 31 zł/h, pracę zmianową oraz możliwość zdobycia doświadczenia w branży logistycznej.

Opis stanowiska:

- Obsługa wózków widłowych w magazynie
- Załadunek i rozładunek towarów
- Przemieszczanie towarów w magazynie
- Współpraca z innymi pracownikami magazynu

Wymagania

- Brak wymaganego doświadczenia
- Umiejętność obsługi wózka widłowego, z uprawnieniami UDT
- Dobra kondycja fizyczna
- Chęć do pracy i sumienność

Oferujemy

- Wynagrodzenie od 31,00 zł/h
- Pracę stałą
- Umowę zlecenie
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę zmianową od poniedziałku do piątku