Księgowy/księgowa w biurze rachunkowym (nr 1298)

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Księgowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Uprawnienia: Certyfikat księgowy stwierdzający uprawnienie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych, doświadczenie w pracy w zespole, obsługa komputera MS Ofice,biegła obsługa programów komputerowych; umiejetność pracy samodzielnej i w zespole; rzetelność, dokładność i systematyczność, komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • Inne wymagania: obsługa programów księgowych
    doświadczenie pracy w księgowości
    wykształcenie kierunkowe z zakresu finansów i rachunkowości lub pokrewne (niekoniecznie wykształcenie wyższe)
    gotowość do długiej współpracy i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych w obszarze rachunkowości
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 27,7 PLN
  • Opis wynagrodzenia: możliwość przejścia na umowę o pracę po 3 miesiącach
CBOP
Dodana
Wygasa (za 27 dni temu)