• Katowice, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Języki: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe min. 1 rok na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia: obsługa myjki wysokociśnieniowej wraz z Hydroblastingiem. Wymagane umiejętności: umiejętność efektywnej obsługi myjek wysoko i ultra wysokociśnieniowych: 500 - 2500bar, umiejętność obsługi myjek wraz z użyciem ścierniwa, umiejętność doboru dysz do konkretnych rodzajów konstrukcji/ materiałów, umiejętność doboru artykułów BHP podczas obsługi myjek wysoko i ultra wysokociśnieniowych, umiejętność oczyszczanie powierzchni do stopnia Sa2 i Sa2,5, umiejętność przeprowadzenia konserwacji myjek wysoko i ultra wysokociśnieniowych, umiejętność kontrolowania jakości wykonanej pracy zgodnie z obowiązującymi normami.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30 do 50 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 30 - 50 zł/brutto/godzinę. Praca na umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwością podpisania kolejnej umowy.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)