• Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Inne wymagania: niezbędne chęci do pracy. Nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Pracodawca nauczy. Mile widziany ukończony kurs cięcia termicznego. Uprawnienia do kierowania suwnicą będą dodatkowym atutem.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia do indywidualnej negocjacji, podana kwota jest wynagrodzeniem orientacyjnym
    + dofinansowanie do posiłków, bonusy świąteczne, spotkania integracyjne, pakiet opieki medycznej, karta lekowa, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty MULTISPORT, dodatkowe świadczenia socjalne, PPK
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 10 dni temu)