Doradca klienta - Sklep zoologiczny - Piaseczno

Crazy-Zoo
  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Inny

Umowa zlecenie

Poszukujemy energetycznej i odpowiedzialnej osoby do pracy na stanowisko sprzedawcy w sklepie zoologicznym w Piasecznie.

Obowiązki:

- obsługa klientów sklepu,

- udzielanie informacji klientom na temat produktów,

- przyjmowanie dostaw,

- obsługa terminala i kasy fiskalnej,

- dbanie o porządek w sklepie,

- dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów.

Czego oczekujemy?

- doskonałe umiejętności komunikacyjne,

- zainteresowania tematyką zwierząt,

- dyspozycyjność,

- mile widziane doświadczenie w handlu,

- budowania i utrzymywania relacji z naszymi klientami

Oferujemy

- elastyczne godziny pracy - ustalamy grafik na cały miesiąc,

- umowa zlecenie,

- przyjazna atmosfera,

- zapewniamy szkolenie wstępne,

- zniżki na produkty zoologiczne,

Mile widziane osoby z pasją do zwierząt, doświadczeniem w handlu oraz studenci.

Doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego nauczymy.

Prosimy o przeslanie CV wraz z klauzulą RODO: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez firmę KAMAPA SP.Z.O.O (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))" .

Odezwiemy się do wybranych kandydatów.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)