Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.05.2024

Referent Zespół ds.Ochrony Informacji Niejawnych - Kancelaria Tajna

Komenda Miejska Policji w Toruniu
  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Nie występują uciążliwe, szkodliwe oraz niebezpieczne warunki pracy;praca wykonywana z użyciem sprzętu biurowego, komputera, brak specjalnego dostosowania dla osób niepełnosprawnych.

  • przyjmuje, rejestruje, przechowuje i wysyła dokumenty zawierające informacje niejawne w Oddziale Kancelarii Tajnej KMP
  • prowadzi rejestry dokumentów niejawnych/urządzeń ewidencyjnych
  • nadzoruje obieg dokumentów niejawnych
  • udostępnia i wydaje dokumenty osobom uprawnionym, posiadającym stosowne poświadczenie bezpieczeństwa osobowego
  • archiwizuje dokumenty znajdujące się w Kancelarii Tajnej
  • rozlicza pracowników i funkcjonariuszy ze stanu posiadanych dokumentów zgodnie z urządzeniami ewidencyjnymi

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego praca kancelaryjno-biurowa
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: brak
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli ściśle tajne
  • przeszkolenie w zakresie ochrony informacji niejawnych

Oferujemy

  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników