• Kontrakt B2B
    8 000-13 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • Sochaczew, mazowieckie pow. sochaczewski

Weterynarz

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Weterynarz

Całodobowa Klinika Weterynaryjna "Futrzaki" w Sochaczewie poszukuje lekarzy weterynarii z doświadczeniem na dyżury dzienne i nocne. Preferujemy formę zatrudnienia B2B . Wynagrodzenie zależne od stażu pracy, umiejętności i zaangażowania . Zatrudnimy również lekarzy absolwentów i stażystów do pracy w szpitalu kliniki gdzie pod bacznym okiem starszych i doświadczonych kolegów przygotują się do samodzielnej pracy w gabinetach.

Klinika wyposażona w nowy sprzęt , najwyższej klasy. USG, RTG, Laser Co2, Endoskop, Pompy infuzyjne, Aparaty do anestezji wziewnej, Laboratorium na miejscu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą Kliniką i składania CV.

Zakres obowiązków

  • rozpoznawanie i zwalczanie chorób zwierząt
  • zapobieganie chorobom zwierząt
  • kontrola stanu zdrowia zwierząt szpitalnych
  • prowadzenie dokumentacji lekarskiej pacjentów
  • ratowanie zdrowia i życia zwierząt, ograniczanie ich cierpienia
  • obsługa sprzętu laboratoryjnego
  • wydawanie i dawkowanie leków
  • praca samodzielna
  • pielęgnacja zwierząt
  • zalecanie produktów leczniczych i suplementów
  • udzielanie porad i konsultacji
  • profilaktyka chorób i szczepień
  • pierwsza pomoc
  • dbanie o bezpieczeństwo zwierząt,swoje, opiekunów i osób asystujących podczas badań i wizyt
  • dbanie o wizerunek Kliniki

Wymagania

  • punktualność
  • samodyscyplina
  • chęć rozwoju
  • umiejętność pracy w zespole i samodzielnie
  • praca pod presją czasu
  • empatia
  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • praca w młodym rozwijającym sie zespole
  • wspieramy podnoszenie kwalifikacji
  • nowoczesny sprzęt diagnostyczny
  • Administratorem danych osobowych jest KLINIKA WETERYNARYJNA FUTRZAKI 96-503 SOCHACZEW 170 CHOPINA, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLINIKA WETERYNARYJNA FUTRZAKI 96-503 SOCHACZEW 170 CHOPINA, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)