• Gdynia, pomorskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Kierowca C. Niemcy

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471

Zakres obowiązków

Polska firma z siedziba w Gdyni, poszukuje osoby na stanowisko:

Kierowca z kat. C – pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Niemcy: Marl (okolice Dortmundu).

Wyjazd co tydzień. Kwestia uzupełnienia formalności.

Auto: TIR (mercedes) – solówka (7,5-8,5 t).

Obowiązki:

  • Praca na terenie budowy,
  • Prace pomocnicze przy rozładunku i załadunku rusztowań.

Wymagania

Dla nas ważne:

  • Posiadanie doświadczenia zawodowego na ww. stanowisku,
  • Posiadanie niezbędnych dokumentów i uprawnień,
  • Chęć do prac fizycznych.

Osoby, które oprócz doświadczenia porozumiewają się po niemiecku, maja przywileje.

Oferujemy

Stawka: 13-15 euro netto/h.

Warunki:

  • Liczba godzin w miesiącu: 200 - 220
  • Umowa: polska umowa o pracę
  • Wypłata do 10-go każdego miesiąca
  • Zjazdy: co 5-6 tygodni na tydzień
  • Przejazdy między krajami: pierwszy wyjazd do Niemiec po stronie firmy
  • Zjazdy urlopowe: we własnym zakresie
  • Zakwaterowanie: opłacone przez firmę, po 2-3 osoby w pokojach, 6-7 osobowe mieszkania (bloki)
  • Inwestycja: obiekty przemysłowe

UWAGA ! Prosimy o kontakt tylko osoby zainteresowane wyjazdem i zdecydowane !

Biuro czynne do 16, po 16 nikt nie odbiera – prosimy o sms i oddzwonimy.

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • KRAZ 13 471
    Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)