Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.05.2024

Kierownik delegatury w Chełmie

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Lublinie
  • Chełm, lubelskie pow. Chełm

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca w siedzibie Delegatury w Chełmie Wojewódzkiego Inspektoratu Farmaceutycznego w Lublinie na parterze
  • brak barier architektonicznych utrudniających wykonywanie pracy i dostępność do pomieszczeń biurowych i do pomieszczeń sanitarnych. Zapewniają to podjazdy dla osób na wózkach inwalidzkich
  • brak oznaczeń dla osób niewidomych
  • brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom niewidomym, niedosłyszącym oraz głuchoniemym
  • praca wiąże się z codzienną obsługą komputera przez co najmniej połowę dobowego wymiaru czasu pracy oraz innych urządzeń biurowych
  • wykonywanie zadań poza siedzibą urzędu związane jest z przeprowadzaniem kontroli na terenie województwa lubelskiego
  • dojazdy (kierowanie samochodem osobowym – kat. B) do miejsc kontroli znajdujących się na terenie województwa lubelskiego
  • kontakt z klientami zewnętrznymi urzędu i związany z tym stres
  • organizowanie i nadzorowanie wykonania zadań w zakresie obrotu detalicznego produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi,
  • nadzorowanie całokształtu spraw w zakresie prawidłowego działania podległych jednostek na terenie Delegatury w celu prawidłowej ich działalności,
  • pobieranie leków do badań jakościowych i ilościowych,
  • kontrolowanie obrotu środkami odurzającymi, substancjami psychotropowymi i prekursorami kategorii 1,
  • nadzorowanie pracy podległych pracowników w celu prawidłowego oraz terminowego wykonywania zadań,
  • reprezentowanie Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego przed organami administracji samorządowej, organami ścigania i wymiaru sprawiedliwości na terenie Delegatury w Chełmie,
  • opracowywanie planów kontroli podległych jednostek w celu zapewnienia prawidłowej pracy Delegatury w Chełmie,
  • sporządzanie sprawozdań z realizacji zadań w celu podsumowania pracy Delegatury w Chełmie.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe farmaceutyczne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego zgodnie z kierunkiem wykształcenia
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w administracji publicznej przez okres co najmniej 3 lat
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne lub informację o złożeniu oświadczenia lustracyjnego, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”,
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • stałe godziny pracy
  • dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy