Sprzedawca

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Katowice, śląskie

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe
  • Uprawnienia: Dobra komunikacja interpersonalna,Dokładność,Skrupulatność,Sprawność fizyczna
  • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie NIE jest wymagane (isnieje możliwość przyuczenia). Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej. Mile widziana znajomość artykułów spożywczych rynku azjatyckiego, m.in. filipińskiego, chińskiego, indonezyjskiego. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub filipińskiego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na czas określony 3 lata. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 8 dni temu)