Realizator specjalistycznych usług opiekuńczych dla osób z zaburzeniami psychicznymi

  • Skawina, małopolskie pow. krakowski

Pracownik socjalny

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: Poziom wykształcenia - Zgodnie z Rozp. Ministra Polityki Społecznej z dnia 22 września 2005r.w sprawie specjalistycznych usług opiekuńczych-Dz.U Z 2005r.Nr 189,poz.1598 z późn.zm.: Specjalistyczne usługi są świadczone przez osoby posiadające kwalifikacje do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi.
    Osoby świadczące specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi muszą posiadać co najmniej trzymiesięczne doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi zdobyte w jednej z następujących jednostek: - szpitalu psychiatrycznym;
    -jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi;
    -placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym;
    -ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym;
    - warsztacie terapii zajęciowej

    Wymagana umiejętność kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań, kształtowania nawyków celowej aktywności, prowadzenia treningu zachowań społecznych.

    Wymagane posiadanie kwalifikacji odpowiednich do świadczenia specjalistycznych usług opiekuńczych.

    Doświadczenie zawodowe mile widziane.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 82,5 PLN
CBOP
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)