Randstad Polska Sp. z o.o.

Elektryk-Automatyk Utrzymania ruchu

  • Czosnów, mazowieckie pow. nowodworski

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

posiadasz doświadczenie na stanowisku automatyka/elektryka utrzymania ruchu i posiadasz uprawnienia SEP? znajomość układów automatyki, sterowników PLC masz w małym palcu?

świetnie się składa!

Obecnie poszukujemy Elektryka-Automatyka do jednej z firm na terenie miejscowości Czosnów!

Zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za stan automatycznych systemów sterowania produkcją oraz za stan techniczny urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • usuwanie bieżących awarii maszyn w zakresie elektryki i automatyki
  • wykonywanie planowanych okresowych przeglądów maszyn i
    urządzeń
  • obsługa i programowanie elementów układów automatyki
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne i materiały w celu zapewnienia ciągłości produkcji
  • ścisła współpraca z działem produkcji
  • zgłaszanie pomysłów na usprawnienia maszyn oraz wsparcie w instalacji nowych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej usuwanych awarii

Wymagania

  • wykształcenia kierunkowego - najlepiej na kierunku elektryk, elektromechanik, elektronik
  • doświadczenia w pracy jako samodzielny automatyk
  • uprawnień SEP do 1 kV - eksploatacja
  • wiedzy z zakresu automatyki oraz elektryki (sterowniki PLC, czujniki, zawory, falowniki itp.)
  • praktycznej umiejętności czytania i tworzenia dokumentacji elektrycznej
  • braku przeciwskazań do pracy na wysokości
  • mile widziane uprawnienia do pracy na wysokości
  • umiejętności pracy w zespole, dokładności i sumienności

Oferujemy

  • wynagrodzenie dostosowane do twojego doświadczenia oraz umiejętności!
  • premię regulaminową do 12,5% od wynagrodzenia podstawowego + 20% dodatek nocny
  • umowę o pracę bezpośrednio w firmie (pierwsza umowa na 3 miesięczny okres próbny, kolejna na czas określony)
  • praca w systemie 3 zmianowym (od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14,14-22,22-6)
  • pracę z nowym parkiem maszynowym
  • ryczał za dojazdy, jeśli mieszkasz ponad 30 km od miejsca pracy!
  • możliwość wyrobienia uprawnień wysokościowych
  • benefity: prywatna opieka medyczna Medicover, karta multisport, fundusz świadczeń socjalnych, ubezpieczenie grupowe PZU, domki na mazurach, wyjazdy integracyjne

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)