Prodig Tech

ELEKTRONIK – MONTER / POMOCNIK ELEKTRONIKA

  • Bielsko-Biała, śląskie

Elektronik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Prodig-Tech od 2006 roku zajmuje się produkcją elektronicznych urządzeń pomiarowych. Firma posiada swoją linię produkcyjną, współpracujemy z licznymi firmami zajmującymi się dystrybucją wysokiej jakości elementów elektronicznych, dlatego możemy zaoferować naszym kontrahentom urządzenia najwyższej jakości. Firmę tworzą inżynierowie z dużym doświadczeniem w dziedzinie elektroniki i informatyki.

Firma Prodig Tech obecnie poszukuje kandydata na stanowisko:

ELEKTRONIK – MONTER, POMOCNIK ELEKTRONIKA

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną po wcześniejszym umówieniu terminu przez telefon.

Zakres obowiązków

  • lutowanie podzespołów elektronicznych
  • końcowy montaż urządzeń elektronicznych

Wymagania

  • umiejętność lutowania
  • dokładność
  • sumienność, uczciwość, punktualność

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • parking firmowy

  • łatwy dojazd komunikacją publiczną – przystanki autobusowe na ulicy Komorowickiej oraz Czerwonej.

  • Administratorem danych osobowych jest Prodig Tech Arkadiusz Berliński 43-300 Bielsko-Biała ul. Montażowa 3b, NIP: 643-161-56-14. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prodig Tech Arkadiusz Berliński 43-300 Bielsko-Biała ul. Montażowa 3b, NIP: 6431615614 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)