Cieśla prowadzący

  • Rzeszów, podkarpackie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Opis oferty pracy

Grupa590 to polska firma rekrutacyjna działająca na terenie całego kraju. Główna siedziba naszej agencji znajduje się w Rzeszowie. Dla naszego Partnera, zajmującego się robotami w zakresie dróg i nawierzchni, budową budynków mieszkalnych, biurowych oraz użyteczności publicznej, a także wykonywaniem konstrukcji tuneli i mostów poszukujemy Cieśli prowadzącego.

Otrzymasz:
•Zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę (bezpośrednio u naszego klienta)
•Zakwaterowanie i dojazd na projekt, za które nie płacisz
•Ubezpieczenie na życie
•Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

Zakres obowiązków:
•montaż szalunków,
•praca z rysunkiem technicznym,
•koordynowanie pracy grupy cieśli,
•kontakt z niemieckim nadzorem na budowie.

Oczekiwania:
•czynne prawo jazdy kat. B.;
•minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
•niemiecki na poziomie komunikatywnym
•umiejętność czytania rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia numer wpisu do rejestru 27782.

Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)