• Niemcy zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

FISCHER Personalservice GmbH

FIRMA FISCHER PERSONALSERVICE GmbHFirma Fischer jest na Niemieckim rynku już od ponad 30 lat z bardzo dużym sukcesem. W biurze jest pracownik , który rozmawia również w języku Polskim.Zatrudniamy 200 Pracownikow

Malarz/Tapeciarz

Obowiązki

  • *Malowanie
  • *Tapetowanie
  • *Szpachlowanie
  • *Tynkowanie
  • *Lakierowanie

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie -mile widziane wykształcenie zawodowe kierunkowe (dyplom ukończenia szkoły w danym kierunku )
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny) zdolności manualne -mile widziane osoby z własnym samochodem ( jednak nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy

  • *Zaliczki raz w tygodniu
  • *Punktualne wypłaty
  • *Nasza Firma jest bardzo otwarta dla każdego pracownika z osobna
  • *Miła atmosfera w Firmie
  • *Pokoje jednoosobowe oraz dwuosobowe
  • *Praca tylko w Stuttgart i okolicach

Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)