Analityk Projektów Graficznych

  • Opole, opolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Działalność agentów i brokerów ubezpieczeniowych, wspomagająca fundusze emerytalne oraz kapitałowe, dochodzenia w sprawach odszkodowawczych (ocena ryzyka i szacowanie poniesionych strat).

Dołącz do zespołu jednego z liderów branży produkcji quadów na stanowisku Analityka Projektów Graficznych. Poszukujemy doświadczonej osoby, która będzie odpowiedzialna za skuteczną realizację procesu aplikowania kolorowych wykończeń i naklejek na produkty ORV (Off-Road Vehicles).

Obowiązki

  • Analiza i ocena zgodności kolorów naklejek z kolorami pojazdów oraz sprawdzenie czy czcionki i napisy nie kolidują z innymi elementami pojazdu.
  • Propozycje ulepszeń w projektach graficznych oraz akceptacja gotowych rozwiązań.
  • Decydowanie o ostatecznym umiejscowieniu naklejek na pojazdach.
  • Zarządzanie harmonogramem, kosztami i ryzykiem związanym z aplikacją kolorowych wykończeń i naklejek na produkty ORV.
  • Prowadzenie dyskusji między zespołami zarządzania produktem, inżynierią, projektowaniem przemysłowym i zakupami.
  • Koordynacja próbkowania i testowania nowych materiałów do naklejek oraz kolorów i wykończeń.
  • Monitorowanie procesu walidacji nowych materiałów i wykończeń oraz zarządzanie dokumentacją związaną z tym procesem.
  • Zapewnienie terminowej dostawy kolorowych części do makiety pojazdu oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów produkcyjnych i jakościowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Minimum 4 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami lub pracy administracyjnej.
  • Silne umiejętności komunikacyjne werbalne i pisemne.
  • Dobre umiejętności przywódcze i zdolność do pracy w zespole.
  • Zdolność do pracy pod presją w ścisłych terminach i utrzymania pozytywnego nastawienia.
  • Bardzo zorganizowany i skuteczny w zarządzaniu wieloma priorytetami i terminami z współpracującym podejściem.
  • Doświadczenie w programach Microsoft (Outlook, Word, Excel, PowerPoint, itp.).
  • Zdecydowany i skłonny do działania.

Oferujemy

  • Zatrudnienie na B2B bądź UoP
  • Stawka do indywidualnej negocjacji
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, 50% dopłaty do karty MultiSport, możliwość szkolenia z chmury AWS)
  • Lokalizacja: Opole
  • Model pracy: Hybryda

Dodana
Wygasa (za 14 dni temu)