Sekretarz miasta płocka

  • Płock, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: niezbędne (formalne):
    1. obywatelstwo polskie;
    2. nieposzlakowana opinia;
    3. pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych;
    4. brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe;
    5. brak zakazu pełnienia funkcji związanych z dysponowaniem środkami publicznymi;
    6. co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach, o których mowa w art. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U.z 2022 r. poz. 530), w tym co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w tych jednostkach lub osoba posiadająca co najmniej czteroletni staż pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach, o których mowa w art. 2 ww ustawy, oraz co najmniej dwuletni staż pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w innych jednostkach sektora finansów publicznych;
    7. wykształcenie studia minimum pierwszego stopnia;
    8. koncepcja funkcjonowania Urzędu Miasta Płocka.

    dodatkowe:
    1. znajomość ustaw:
    - z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych ( Dz. U. z 2022 r. poz. 530),
    - z dnia 8 marca 1990 roku o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2024 r. poz. 609),
    - z dnia 14 czerwca 1960 roku Kodeks postępowania administracyjnego (Dz. U. z 2024 r. poz. 572),
    - z dnia 11 września 2019 roku Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1605 ze zm.),
    - z dnia 27 sierpnia 2009 roku o finansach publicznych (Dz. U. z 2023 r. poz. 1270 ze zm.),
    - z dnia 5 stycznia 2011 roku Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r., poz.2408 ze zm.),
    2. umiejętność zarządzania dużą organizacją i zasobami ludzkimi,
    3. umiejętność praktycznego stosowania przepisów,
    4. umiejętność opracowywania aktów prawnych,
    5. samodzielność w podejmowaniu działań.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Warunki pracy na stanowisku:
    Praca w budynku Urzędu, pl. Stary Rynek 1 i w terenie. Bezpieczne warunki pracy na stanowisku.
    Miejsce pracy w budynku bez podjazdu dla niepełnosprawnych, stanowisko pracy na I piętrze. Stanowisko pracy w pomieszczeniu niedostosowanym do wózków inwalidzkich. Ciągi komunikacyjne w budynku o odpowiedniej szerokości, natomiast drzwi do pomieszczeń uniemożliwiają poruszanie się wózkiem inwalidzkim, ponadto w ciągach komunikacyjnych znajdują się schody. W budynku na I piętrze znajdują się toalety o małej powierzchni użytkowej i wąskich drzwiach.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (dzisiaj)