Spedytor/logista

  • Tomaszów Lubelski, lubelskie pow. tomaszowski

Spedytor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe,średnie ogólnokształcące,średnie branżowe,wyższe (w tym licencjat),pomaturalne/policealne,średnie zawodowe 4-letnie
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: obsługa komputera
  • Inne wymagania: Wymagane umiejętności: samodzielność w działaniu i zdolność pracy pod presją czasu, skuteczność w działaniu i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań
    Wymagane predyspozycje: wysoka kultura osobista, duża łatwość i umiejętność nawiązywania kontaktów, kreatywność, umiejętności negocjacyjne, chęci do pracy.
    Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikacyjną
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)