Zastępca powiatowego inspektora nadzoru budowlanego Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla m.

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego dla m.st. Warszawy
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca biurowa z komputerem powyżej 4 godzin dziennie, wymagająca przemieszczania się między pokojami i piętrami, obsługa urządzeń biurowych(komputer, ksero, niszczarka).Obsługa klienta zewnętrznego w tym liczne kontakty bezpośrednie, telefoniczne, mailowe. W budynku brak windy. Wydziały Inspektoratu znajdują się na różnych piętrach. Brak specjalistycznych urządzeń umożliwiających pracę osobom ze szczególnymi potrzebami.

  • zastępuje Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego podczas jego nieobecności
  • podpisuje decyzje i postanowienia zgodnie z udzielonym upoważnieniem
  • odpowiada za kontakty z mediami
  • kieruje i sprawuje nadzór nad pracą Wydziałów Terenowych i Wydziałem Egzekucji
  • przyjmuje interesantów w sprawch skarg i wniosków
  • dokonuje oceny okresowej Naczelników Wydziałów
  • współpracuje z innymi organami administracji publicznej

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe i uprawnienia budowlane bez ograniczeń lub wyższe prawnicze
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w administracji publicznej na kierowniczym stanowisku lub co najmniej 3 lata w prowadzeniu postępowań administracyjnych w organach administracji publicznej stosujących przepisy prawa budowlanego
  • Znajomość ustaw: prawo budowlane, postępowanie egzekucyjne w administracji, o służbie cywilnej, KPA oraz rozporządzeń wykonawczych do w/w ustaw
  • Umiejętność działania w sytuacjach nieprzewidywalnych i stresowych
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność, komunikatywność, terminowość
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Umowę o pracę ciekawe zadania, doskonalenie zawodowe
  • Stabilną i ciekawą pracę
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • Dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne
  • Możliwość wykupienia polisy na życie,ubezpieczenia odpowiedzialności majątkowej funkcjonariusza publicznego za rażące naruszenie prawa oraz kart sportowych Multisport w preferencyjnej cenie.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)