SalesHR

Specjalistka ds. administracji z językiem angielskim

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Jesteśmy agencją rekrutacyjną która realizuje projekty na kluczowe stanowiska dla naszych klientów.

Naszym klientem jest oddział zagranicznej firmy z branży telekomunikacyjnej.

Szukamy osób na stanowisko

Warszawa

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentów dla banków oraz innych instytucji zewnętrznych
  • obsługa polis ubezpieczeniowych, kart flotowych
  • redagowanie umór oraz dokumentów wewnętrznych firmy
  • współpraca z instytucjami finansowymi, urzędami, bankami oraz ubezpieczycielami
  • współpraca z biurem księgowym (w Polsce i Czechach) oraz prawnikiem

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata, związana z administracją / dokumentami / współpracą z podmiotami zewnętrznymi
  • znajomość języka angielskiego - poziom C1, codzienna komunikacja w tym języku
  • bardzo dużą samodzielność w kontaktach z urzędami, klientami, proaktywność
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność, proaktywna postawa
  • znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

  • umowa o pracę, do ustalenia wysokość wynagrodzenia
  • dodatkowa premia uznaniowa, comiesięczna 1 000 PLN brutto
  • standardowe godziny pracy : 9 - 17, poniedziałek/piątek
  • po okresie próbnym pakiet benefitów (min opieka medyczna, karta przedpłacona)
  • dużą samodzielność i ciekawy zakres obowiązków
  • Administratorem danych osobowych jest:
    Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Priority Sale - Marcin Sojka , ul. Kazimierza Odnowiciela 14 , 31-481 Kraków, NIP: 7342730461zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)