Schnellkraft Personalmanagement Polska

Praca Lakiernik przemysłowy

  • Niemcy zagranica

Lakiernik

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Lakierowanie powierzchni tworzyw sztucznych i metalowych
  • Fachowe przygotowanie i lakierowanie komponentów różnymi procesami
  • Samodzielny sposób pracy
  • Poprawki i kontrola jakości
  • Profesjonalne pakowanie gotowego towaru
  • Pielęgnacja i konserwacja narzędzi pracy

Wymagania

  • Ukończone szkolenie jako malarz lub lakiernik lub 5-letnie doświadczenie zawodowe
  • Znajomość zagadnień związanych z technologią nakładania powłok i malowania
  • -samodzielny i dokładny sposób pracy
  • Samochód i prawo jazdy
  • -Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej A2
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na pełny etat z dochodem 14,00 €/h (brutto) EUR/h +
  • dopłaty branżowe + dopłaty zmianowe
  • Dieta na wyżywienie w wysokości 20,00 € za przepracowany dzień
  • uczciwie warunki pracy z dodatkami świątecznymi i bożonarodzeniowymi,
  • czasem wolnym i wyrównawczym , dodatki stałe zgodnie z układem zbiorowym
  • Bezpłatne i dobrze wyposażone zakwaterowanie
  • Osoby kontaktowe w języku polskim, które są zawsze do dyspozycji

  • Osoby, które są zainteresowane w/w stanowiskiem pracy prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres:
  • lub kontaktować się pod nr tel. +48 71 3431055, 731298 393, 0049 162 2574 029
  • od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00

Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)