Stworzenie autorskich dziecięcych materiałów wideo, rozwijających percepcję kolorów i odcieni w form

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Wrocław, dolnośląskie

Filmowiec, Reżyser

Umowa o dzieło

Zakres obowiązków

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Zawody: Realizator filmu wideo (wideofilmowiec)
  • Języki: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe
    Umiejętność tworzenia interaktywnych elementów wideo
    Znajomość wytycznych i zasad działania platformy YouTube Kids, aby treści były dostosowane do jej specyfiki i standardów
    PRACA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI;
    znajomość jezyka białoruskiego na poziomie B2 do kontaktu z klientem .
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 do 5 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie miesięcznie nie jest koniecznie, pracownik będzie otrzymywał wynagrodzenie
    miesięcznie zgodnie z załącznikiem nr1 do Umowy o dzieło. Załącznik nr1 do Umowy o dzieło, to jest
    specyfikacja projektu wykonywana przez wykonawcę z określonym tematem i wynagrodzeniem
    miesięcznym.
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)