Lektor języka angielskiego (praca w centrum szkolenia wojsk obrony terytorialnej w toruniu)

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

Lektor

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska
  • Uprawnienia: znajomość MS OFFICE
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe filologia angielska, znajomość obsługi programów pakietu MS Office (Word, PowerPoint), umiejętność publicznego przemawiania oraz swoboda
    w prowadzaniu zajęć z osobami dorosłymi, dyspozycyjność, kreatywność, samodzielność
    w organizacji pracy własnej, umiejętność współpracy w zespole oraz wysoka kultura osobista.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 955 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 4.955,00 pln + 10% premii indywidualnej + dodatek za wysługę lat
    Praca w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej . Pierwsza umowa na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
    Równoważny system czasu pracy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 25 dni temu)