• Lublin, lubelskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Zawody: Przedstawiciel handlowy
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kategorii B,Obsługa komputera,Obsługa programów pakietu MS OFFICE,dobra organizacja pracy
  • Inne wymagania: umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych; znajomość zasad tworzenia rysunku technicznego, dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność zarządzania projektami, doświadczenie w tworzeniu budżetów, zarządzanie nimi, myślenie biznesowe
    Dodatkowe umiejętnosci: uprawnienia budowlane, znajomość materiałów do produkcji urządzeń reklamowych, znajomość w zakresie budowy konstrukcji stalowych, znajomosć rysunku reklam
    mile widziane doświadczenie w projektowaniu lub nadzorze nad produkcją konstrukcji reklamowych (tablice billboardowe, kasetony, litery kasetonowe),
    -znajomość programów COREL oraz AutoCAD
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + nagroda uznaniowa
    pierwsza umowa 3 miesiące, kolejna 1 rok, następna na czas nieokreślony
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)