Referent/ inspektor/specjalista w dziale spraw pracowniczych i organizacji

  • Opole, opolskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
  • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe w pracy w komórce kadr lub płac-minimum 2 lata w ostatnich 5 latach
    Dopuszcza się przyjęcie oferty nie spełniającej wymagań dotyczących wykształcenia wyższego o ile kandydat posiada minimum 3 lata w ostatnich 5 latach doświadczenia w pracy w komórce kadr i płac.
    Umiejętności, oczekiwania:
    1.Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków od osób fizycznych
    2.Znajomość oprogramowania biurowego (Microsoft Office, Open Office)
    3.Umiejętność pracy w zespole, kreatywność
    4.Mile widziane doświadczenie w podmiocie leczniczym
    5.Podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez samokształcenie oraz udział w szkoleniach finansowych przez pracodawcę.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 323 PLN
  • Opis wynagrodzenia: +Pakiet socjalny
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 miesiące temu)