Pracownik produkcji (nr 1263)

  • Niemcy zagranica

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: - zdolności manualne,
    - zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań,
    - punktualność i zdyscyplinowanie,
    - chęci do pracy, nauki i podnoszenia kwalifikacji,
    - dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
    - dodatkowym atutem będzie znajomość j. niemieckiego,
    - mile widziane doświadczenie w branży metalowej,
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 39 PLN
  • Opis wynagrodzenia:
    - wynagrodzenie 13 Euro brutto / godz.
    - interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
    - zatrudnienie na pełny etat w oparciu o polską umowę o pracę,
    - organizację wyjazdu,
    - opiekę koordynatora,
    - pakiet socjalny (dofinansowania do wypoczynku "Wczasy po Gruszą", premie świąteczne),
    - zakwaterowanie w komfortowych obiektach noclegowych (koszty mieszkania pokrywa pracodawca),
    - transport na miejsce wykonywania pracy firmowymi samochodami,
    - zagwarantowany bezpłatny dojazd do Niemiec,
    - pełną obsługę kadrowo-administracyjną w trakcie zatrudnienia,
    - wyposażenie w odzież i środki ochrony osobistej,
    - możliwość odbywania szkoleń,
    - praca w młodym, ambitnym zespole.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)