• Lubliniec, śląskie pow. lubliniecki

Specjalista ds. HR

Umowa na zastępstwo

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: Odpowiedzialność,Empatia,Samodzielność,Komunikatywność,Terminowość,Rzetelność
  • Inne wymagania: - NIEZBĘDNE: wykształcenie: minimum średnie; umiejętność obsługi programu komputerowego ("Tezeusz" - elektroniczny system ewidencji usług rozwoju zawodowego OHP); umiejętność planowania i organizacji pracy; umiejętność podejmowania współpracy z innymi osobami i instytucjami w realizacji usługi pośrednictwa pracy; inicjatywność.
    - DODATKOWE: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku; dokładność i systematyczność; orientowanie na osiąganie celów; umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów; przestrzeganie obowiązujących w OHP przepisów, zasad i norm społecznych.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 4300 zł/brutto + wysługa lat pracy. Praca na umowę o pracę na zastępstwo. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 11 dni temu)